Numer 12/2019
Uroda Życia Numer 12/2019
7.99

Nowa URODA ŻYCIA w specjalnej cenie: 3,99 zł!

Na naszej okładce piękna Magdalena Różczka – ale rozmawiamy nie o urodzie, ale o porzuconych dzieciach: maleńkich, czasem tylko kilkutygodniowych. "– Ich los to nasza wspólna sprawa" – przypomina aktorka, która od lat współpracuje z Interwencyjnym Ośrodkiem Preadopcyjnym w Otwocku.

O adopcji przeczytacie także w cyklu "Przełamując Fale" – w którym gościmy Monikę Kowalską, dzisiaj adopcyjną mamę trójki dzieci. Jej historia ma szczęśliwe zakończenie, chociaż jesteśmy pewne, że czytając, jak wygląda cały proces przysposobienia dzieci w Polsce, nieraz trudno będzie wam uwierzyć w urzędnicze absurdy.

Co jeszcze w nowej URODZIE ŻYCIA?

Dorota Kolak, wyjątkowa aktorka w rozmowie o kobietach i kobiecości:"Przeszkadza mi, kiedy mówi się o nas, że świergoczemy".

Piotr Głowacki, którego za chwilę także zobaczymy w filmie "1800 gramów", a w przyszłym roku m.in. w "Broad Peak" wyjaśnia, czemu co 10 lat robi kolejny bilans życia.

Wyjątkowy wywiad z Justyną Kopińską, wybitną reportażystką, której teksty zmieniają Polskę na lepsze. W rozmowie z Magdą Żakowską mówi: "Wolę rozmawiać z mordercami niż ofiarami, bo łatwiej mi opanować złość niż łzy".

Profesor Beata Kos-Kudła, endokrynolożka światowej sławy, (sama o sobie mówi: alchemiczka) namawia kobiety: "Po co się męczyć z objawami menopauzy? Przechodzimy ją w najlepszym dla nas czasie".

W naszym cyklu "O miłości" piękna historia małżeństwa Gołdy Tencer i Szymona Szurmieja. Byli ze sobą 44 lata, choć rozwodzili się co tydzień, wspólnie prowadzili Teatr Żydowski w Warszawie.

Katarzyna Miller radzi, by w związku zadbać przede wszystkim o...odrobinę wolności. Bycie dla kogoś "całym światem" może skończyć się źle – ostrzega.

Prof. Jacek Kochanowski – o granicach w wychowaniu i trudnych relacjach między dziećmi a resztą świata.

Psycholożka motywacyjna Ewa Jarczewska-Gerc w rozmowie z Karoliną Rogalską podpowiada, jak złość zmienić w energię do zmiany.

 

Zapraszamy do nowej URODY ŻYCIA!

Usuń z koszyka

Najnowsze wydania


Copyright Edipresse Polska S.A.
Płatności: